Dětské trampolíny s ochrannou sítí

Podle čeho se řídit při výběru trampolíny? Více zde 

Nejprodávanější

Cenové rozpětí:

1

Zahradní trampolíny s ochrannou sítí

Za posledních pár let popularita trampolín nesmírně vzrostla. Trampolíny už nejsou pouhou součástí vybavení školních tělocvičen, nýbrž skvělým doplňkem zahrady, na kterém si mohou zasportovat a zároveň užít spoustu zábavy a adrenalinu děti i dospělí. Kromě zahrady jsou trampolíny s ochrannou sítí perfektně vhodné i na školní hřiště, k restauracím nebo zkrátka kamkoliv, kde je potřeba, aby děti přečkaly dlouhou chvíli. Skákání na trampolíně je ale také skvělý způsob ke zlepšení fyzické kondice. 

Jak velkou trampolínu?

Trampolíny 305 (10 FT) a 366 cm (12 FT) jsou zlatou střední cestou. Svými rozměry jsou vhodné na většinu zahrad a pro dovádění dětí jsou zcela dostačující. Ani s menší zahrádkou se ale nemusíte bát, že by pro trampolínu nebylo místo - dětská trampolína 244 cm (8 FT) je svými rozměry vhodná i na menší typy zahrad a vejde se i do menších prostorů. Pro maximální adrenalinový zážitek ale platí pravidlo čím větší, tím lepší. V tomto případě je nejideálnější trampolína 427 cm (14 FT), na které si zaručeně užijete spolu s dětmi spoustu zábavy.

Pokud si nejste kvůli rozmanitosti druhů trampolín na trhu jistí, jakou si vybrat, přečtěte si na co se při výběru trampolíny zaměřit.
Mohlo by Vás také zajímat: komplexní nabídka náhradních dílů a příslušenství k trampolínám