DĚTSKÁ VOZÍTKA

Při výběru elektrického vozítka je důležité věnovat patřičnou pozornost nejen výběru značky, ale také technickým parametrům, které naleznete v popisu u každého z nich. V našem článku Jak vybrat elektrické vozítko pro děti odpovíme na vaše nejčastější otázky a poradíme vám, na jaké parametry se při výběru zaměřit. 

Nejprodávanější

Cenové rozpětí:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 17»

Elektrická vozítka 

Patří mezi absolutní špičku moderních hraček pro děti. Vozítka tu s námi byla, jsou a pravděpodobně ještě nějakou tu dobu budou. V širokém výběru od dětských čtyřkolektraktůrků a motorek až po luxusní elektrická autíčka známých světových výrobců si vybere každý malý řidič či řidička. 

Jaké vozítko si vybrat?

Vozítka s jedním motorem jsou cenově rozumnou volbou, ačkoliv se hodí spíše pro jízdu na pevném povrchu. Dvoumotorová vozítka disponují vyšším výkonem a jsou vhodná i pro jízdu v terénu. Kromě výkonu je také třeba se rozhodnout, jak prostorné by vozítko mělo být - pro jedno nebo pro dvě děti. Motorky i čtyřkolky mají sedačky pouze jednomístné, pokud byste si ale přáli vozítko s dvoumístnou sedačkou, pak si můžete vybrat mezi elektrickými autíčky a buginami. Autíčka pro dvě děti jsou vybavená silnějším motorem a jejich nosnost je upravená tak, aby jízdu dvou dětí bez problémů zvládla i na nerovném povrchu. Elektrické buginy mají rovněž motory dva a hravě si poradí i s jízdou na trávě nebo v terénu. 
Řada vozítek je vybavená dálkovým ovládáním, díky kterému můžete mít nad jízdou plnou kontrolu a užít si s dětmi spoustu zábavy. Vozítka bez dálkového ovládání jsou ale cenově o něco dostupnější.
Mohlo by Vás také zajímat:  nabídka dílů a příslušenství k vozítkům.