Dvoumístný Ford Ranger Wildtrak 4x4, růžový lakovaný

Dvoumístný Ford Ranger Wildtrak 4x4, růžový lakovaný

4 motory 12V/35W, 2 baterie 12V/7Ah, náhon všech čtyř kol, 2.4G dálkové ovládání, vstupy pro MP3, TF (SD), USB, FM rádio, bluetooth, LED osvětlení, klíčky, čalouněná sedačka, EVA kola, zvuk. efekty, klakson, odpružená zadní náprava, otvíratelné dveře, kapota, zadní čelo, voltmetr, lakované, licence Ford, dvoumístné
Varianty:
  • Výrobce: DAIMEX
  • Katalog. číslo: 9946-4x4-P
  • Cena: 9250 vč. DPH
  • Dostupnost: nedostupné
  • Zboží odešleme do 24 hodin.

Dětské elektrické autíčko Ford Ranger Wildtrak 4x4 s 2.4G dálkovým ovládáním a náhonem všech kol, lakované

Velký dvoumístný teréňák světově proslulé automobilky s detailně propracovaným a realistickým designem. Masivní konstrukce, vysoký výkon, komfortní jízda a maximální výbava, která z každé jízdy učiní neobyčejný zážitek... to vše dělá z Ford Rangera krále mezi SUV pro děti. V autíčku se nachází čtyři elektrické motory (4x 35W / 12V), které se starají o náhon všech kol - s možností vypínání předního náhonu. Vozítko se tak perfektně hodí i pro řádění na nerovném či travnatém povrchu. Řízení vozítka je zcela snadné a děti si jej rychle osvojí - stlačením nožního pedálu se auto rozjede, uvolněním pedálu automaticky zabrzdí. Jízda na 3 rychlostní stupně vpřed a 3 vzad, doleva, doprava, rozjezdy jsou plynulé. Kromě manuálního řízení je autíčko možné ovládat i pomocí 2.4G dálkového ovladače. Obrovskou výhodou je, že dálkové ovládání má před jízdou na pedál přednost, díky čemuž je možné autíčko kdykoliv zastavit i při stlačeném nožním pedálu. Vozítko tak máte neustále plně pod kontrolou a navíc si můžete užít spoustu zábavy spolu s dětmi. 
Ranger se kromě parádního výkonu může pyšnit také bohatou výbavou. Ve výbavě najdete svítící přední a zadní LED světla, světelnou LED rampu, osvětlené budíky na palubce a displej s voltmetrem (ukazatel stavu nabití baterií), světla je možné zapnout/vypnout. Dále je v autíčku zabudované funkční FM rádio a řada zvukových efektů jako zvuky motoru, startování, klakson a muzika. Pokud byste dětem chtěli jízdu spestřit jejich oblíbenou muzikou, stačí zapojit například flash disk s hudbou a autíčko začne hudbu přehrávat - na palubní desce jsou totiž zabudované vstupy pro MP3 přehrávač, USB a TF/SD (paměťovou) kartu. To ale není vše - auto je také možné propojit s Vaším mobilním telefonem skrze bluetooth. Po propojení stačí na mobilu spustit muziku, načež ta začne znít v reproduktorech vozítka. Hlasitost všech zvuků je možné regulovat ovládáním hlasitosti na palubce. Plná výbava dokáže jízdu náramně okořenit, ale co by to bylo za auťák bez vlastních klíčků? K Rangeru děti dostanou startovací klíčky s logem Ford, kterými se autíčko zapíná, spouští osvětlení celého vozu, přehrávání muziky a palubní přístroje. 
Nesmí ze zapomenout ani na pohodlí malých řidičů - pro co nejpříjemnější jízdu je zadní náprava odpružená. Všechna kola jsou gumová, vyrobená z EVA materiálu, díky čemuž je jízda na tvrdém povrchu značně tišší a komfortnější. Ranger je navíc vybavený luxusní dvoumístnou čalouněnou sedačkou, volant se nachází na levé straně. Dveře jsou otvíratelné, stejně tak i zadní čelo a kapota, kde se nachází úložný prostor na drobnosti jako svačina, klíče, apod. Pevná široká sedačka, ochranná rampa a kvalitní konstrukce nabízejí dětem maximálně bezpečnou jízdu. Sedačka je navíc opatřená nastavitelným bezpečnostním pásem.
Kromě dobíjení a občasného mytí nevyžaduje vozítko žádnou jinou údržbu.
Určeno pro děti od 3 do 8 let. 
Certifikace

    


Dálkové ovládání autíčka

 

Plná kontrola

Autíčko je vybavené dálkovým 2.4G ovladačem, díky kterému si můžete užít spoustu zábavy spolu s dětmi. Pokud si děti na samotné řízení zatím samy netroufnou, můžete autíčko řídit za ně. Během jízdy na pedál má dálkové ovládání přednost před manuálním řízením. Nad vozítkem tak máte vždy plnou kontrolu. Ovladač je tedy perfektně vhodný pro venkovní procházky, kdy můžete vozítko v případě potřeby okamžitě zastavit. 

 

Technické parametry
Motor: Přední: 2x 12 V / 35 W
Zadní: 2x 12 V / 35 W
Baterie: 2x 12 V / 7 Ah splňující normu CE, možnost použití i větších baterií 12 V / 10 Ah nebo 12V / 14 Ah
Rozměry (D x V x Š) 138 cm x 81 cm x 82 cm
Šířka dvousedačky: 50 cm
Průměr kol: 35 cm
Šířka kol: 16 cm
Výška nášlapu od země: 31 cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 40 cm
Váha: 32 kg
Nosnost max. 35 kg
Rychlost max.:  5 km/h 
Dálkové ovládání: ANO (2.4G)
MP3, USB, TF(SD) vstup: ANO
Bluetooth: ANO
Nabíječka: 220 V / 12 V / 1000 mA splňující normu CE, EMC
Doba provozu (při plném nabití): 1 - 2 h
Doba nabíjení (při úplném vybití): 8 - 12 h při úplném vybití
Bezpečnostní pás:  Ano
Počet míst k sezení: 2
Určeno pro: Děti od 3 do 8 let

 

Upozornění:

Jelikož se jedná o rozměrné zboží, jsou vozítka dodávána v rozloženém stavu. Sestavení autíčka není ale vůbec nic obtížného a zvládne jej každý. K sestavení Vám pomůže detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem popsáno jak postupovat. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Na všechny typy vozítek máme náhradní díly skladem. Vzhledem k velkému množství druhů a jejich kompatibilitě, dodáváme tyto díly pouze na naše vozítka zakoupená u nás. Pro naše zákazníky dodáváme náhradní díly za zvýhodněné ceny.

Odesíláme v kartonu 139 x 75 x 51 cm / 36 kg.

Český fotonávod k sestavení elektrického autíčka pro děti Ford Ranger Wildtrack 4x4 s 2.4G dálkovým ovládáním. 

Další informace si můžete prohlédnout v souboru po kliknutí zde. (velikost: 3641 kB)

Nový dotaz prodejci:

  • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
  • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.