Dětské elektrické autíčko H2 Extender, ZELENÉ

Dětské elektrické autíčko H2 Extender, ZELENÉ

2 motory 12V/45W, 2 baterie 6V/10Ah, náhon obou zadních kol, 2.4G dálkové ovládání, funkce plynulého rozjezdu, MP3 vstup, 3 rychlosti vpřed a 3 vzad, svítící přední světla, zvukové efekty, klakson, odpružení obou náprav, digitální votlmetr, otvíratelné dveře, možnost jízdy dvou drobnějších dětí
 • Výrobce: DAIMEX
 • Katalog. číslo: JJ255B-NEW-Z
 • Cena: 5250 vč. DPH
 • Dostupnost: nedostupné
 • Zboží odešleme do 24 hodin.

Elektrické autíčko H2 Extender s 2.4G dálkovým ovládáním

Luxusní teréňák v realistickém provedení si zamiluje každý malý závodník či závodnice. Vyrobený z kvalitních, odolných materiálů. Extender je vybavený otvíratelnými dveřmi, odpružení obou náprav, masivní, odolnou konstrukcí, výkonnými motory a řadou senzačních světelných a zvukových efektů. 
Autíčko si díky dvěma elektrickým motorům a náhonu obou zadních kol hravě poradí i s jízdou v terénu. Vozítko je tak perfektně vhodné i pro jízdu na travnatém a nerovném povrchu. Jízda na 3 rychlostní stupně vpřed a 3 vzad, doleva, doprava. Rozjezdy jsou plynulé. Ovládání vozítka je zcela snadné - stlačením nožního pedálu se auto rozjede, uvolněním pedálu automaticky zabrzdí.  
Pro děti, které si na samotné řízení ještě zcela netroufnou, je zde možnost dálkového ovládání. Obrovskou výhodou je, že dálkový 2.4G ovladač má před jízdou na pedál přednost, díky čemuž je možné autíčko kdykoliv zastavit i při stlačeném nožním pedálu. Vozítko tak máte neustále plně pod kontrolou a navíc si můžete užít spoustu zábavy spolu s dětmi. 
Jízdu dětem zpestří svítící přední světla a řada zvukových efektů jako klakson, zvuky motoru, zvuky startování, muzika a další. Pro ještě větší zážitek z jízdy je Extender vybavený vstupem pro MP3 přehrávač. Můžete tak dětem během jízdy pustit jejich vlastní oblíbenou hudbu, která bude hrát v reproduktorech autíčka. 
Pro maximální pohodlí během jízdy jsou všechna kola vybavená gumovými pruhy, díky kterým je jízda značně komfortnější a tišší. Obě nápravy jsou odpružené.
Pevná široká sedačka a kvalitní konstrukce nabízejí dětem maximálně bezpečnou jízdu. Sedačka je navíc opatřená nastavitelným bezpečnostním pásem. Možnost jízdy dvou drobnějších dětí.
Mimo občasného dobíjení a mytí nevyžaduje autíčko žádnou jinou údržbu. 
Určeno pro děti od 3 do 8 let.

Certifikace 
    CE Certifikace


Dálkové ovládání


Plná kontrola
Autíčko je vybavené dálkovým 2.4G ovladačem, díky kterému si můžete užít spoustu zábavy spolu s dětmi. Pokud si děti na samotné řízení zatím samy netroufnou, můžete autíčko řídit za ně. Během jízdy na pedál má dálkové ovládání přednost před manuálním řízením. Nad vozítkem tak máte vždy plnou kontrolu. Ovladač je tedy perfektně vhodný pro venkovní procházky, kdy můžete vozítko v případě potřeby okamžitě zastavit. 

 

Technické parametry
Motor: 2x 12V / 45W
Baterie: 2x 6V / 10Ah, splňující normu CE
Rozměry (D x V x Š) 140 cm x 70 cm x 78 cm
Šířka sedačky: 44 cm
Prostor pro sezení: 48 cm
Hrana auta po otevření dveří od země: 35 cm
Rozměr korby: 40 cm x 23 cm x 18 cm
Průměr kol: 30 cm
Váha: 27 kg
Nosnost max. 30 kg
Rychlost: 3-5 km/h (dle rychlostního stupně)
Dálkové ovládání: ANO (2.4G)
MP3 vstup: ANO
Nabíječka:  220V / 12V / 1000 mA splňující normu CE, EMC
Doba provozu (při plném nabití): 1-2 h
Doba nabíjení (při úplném vybití): 8-12 h při úplném vybití
Bezpečnostní pás:  Ano
Počet míst k sezení: 1 (možná i jízda 2 drobnějšch dětí)
Určeno pro: Děti od 3 do 8 let

Upozornění:

Jelikož se jedná o rozměrné zboží, jsou vozítka dodávána v rozloženém stavu. Sestavení autíčka není ale vůbec nic obtížného a zvládne jej každý. K sestavení Vám pomůže detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem popsáno jak postupovat. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Na všechny typy vozítek máme náhradní díly skladem. Vzhledem k velkému množství druhů a jejich kompatibilitě, dodáváme tyto díly pouze na naše vozítka zakoupená u nás. Pro naše zákazníky dodáváme náhradní díly za zvýhodněné ceny.

Odesíláme v kartonu 169 x 63 x 37 cm, 29 kg.

 

Český fotonávod k sestavení dětského elektrického autíčka H2 Extender.

Další informace si můžete prohlédnout v souboru po kliknutí zde. (velikost: 2593 kB)
 • Váš e-mail nebude u dotazu uveden.
 • i

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Položit otázku
0*
0%
Nehodnotil žádný zákazník
 • 5*
  0%
 • 4*
  0%
 • 3*
  0%
 • 2*
  0%
 • 1*
  0%
 • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.
 • 100%

Zavřít