Dvoumístné elektrické autíčko Volkswagen Transporter Samba Bus, ČERVENÝ

Dvoumístné elektrické autíčko Volkswagen Transporter Samba Bus, ČERVENÝ

2 motory 12V/45W, baterie 12V/10Ah, náhon obou zadních kol, 2.4G dálkové ovládání, funkce plynulého rozjezdu, 3 rychlosti vpřed a 3 vzad, vstupy pro MP3, TF kartu, USB, přední a zadní LED osvětlení, osvětlené palubní přístroje, zvukové efekty, klakson, odpružení obou náprav, otvíratelné dveře a kufr, 2 čalouněné sedačky, voltmetr, výklopné madlo pro ruční tažení, licence Volkswagen
Varianty:
 • Výrobce: DAIMEX
 • Katalog. číslo: ABL1608-R
 • Cena: 6950 vč. DPH
 • Dostupnost: nedostupné
 • Zboží odešleme do 24 hodin.

Dětské elektrické autíčko Volkswagen Transporter Samba Bus s 2.4G dálkovým ovládáním 

Jedinečné autíčko známé německé automobilky Volkswagen, dokonale kopírující design originálního modelu. Dva motory (2x 45W / 12V) se starají o náhon obou zadních kol. Vozítko si tak hravě poradí i s jízdou na nerovném či travnatém povrchu. Řízení vozítka je zcela snadné a děti si jej rychle osvojí - stlačením nožního pedálu se auto rozjede, uvolněním pedálu automaticky zabrzdí. Jízda na 3 rychlostní stupně vpřed a 3 vzad, doleva, doprava, rozjezdy jsou plynulé. Kromě manuálního řízení je autíčko možné ovládat i pomocí 2.4G dálkového ovladače. Dálkové ovládání má před manuální jízdou na pedál přednost, díky čemuž můžete mít vozítko s dětmi neustále plně pod kontrolou. Auto je tak možné zastavit i při stlačeném pedálu. 
Děti si rozhodně zamilují řadu senzačních světelných efektů: svítící přední LED světla, směrovky, zadní světla (světla je možné zapnout/vypnout), osvětlené palubní přístroje a voltmetr (ukazatel stavu nabití baterie). Radost z jízdy umocní také zvukové efekty jako zvuky motoru, startování, klakson či hudba. Pokud byste dětem chtěli jízdu spestřit jejich oblíbenou muzikou, stačí zapojit například flash disk s hudbou a autíčko začne hudbu přehrávat - na palubní desce jsou totiž zabudované vstupy pro MP3 přehrávač, USB a TF/SD (paměťovou) kartu. Hlasitost všech zvuků je možné regulovat ovládáním hlasitosti na palubce. 
Nesmí se zapomenout ani na pohodlí malých řidičů - pro co nejpříjemnější jízdu jsou obě nápravy odpružené.  Všechna kola jsou gumová, vyrobená z EVA materiálu, díky čemuž je jízda na tvrdém povrchu značně tišší a komfortnější. Děti si mohou zařádit společně - v autíčku se nachází dvě čalouněné sedačky se dvěma nastavitelnými bezpečnostními pásy. Oboje dveře jsou otvíratelné, stejně tak i zadní kufr s úložným prostorem na drobnosti jako klíče, svačina, apod. Zespod zadní části vozítka najdete výsuvné madlo pro ruční tažení. Kvalitní konstrukce zajišťuje dětem maximálně bezpečnou jízdu. 
Kromě dobíjení a občasného mytí nevyžaduje vozítko žádnou jinou údržbu.
Určeno pro děti od 3 do 8 let. 
Certifikace

    


Dálkové ovládání k autíčku

 

Plná kontrola

Autíčko je vybavené dálkovým 2.4G ovladačem, díky kterému si můžete užít spoustu zábavy spolu s dětmi. Pokud si děti na samotné řízení zatím samy netroufnou, můžete autíčko řídit za ně. Během jízdy na pedál má dálkové ovládání přednost před manuálním řízením. Nad vozítkem tak máte vždy plnou kontrolu. Ovladač je tedy perfektně vhodný pro venkovní procházky, kdy můžete vozítko v případě potřeby okamžitě zastavit. 

 

Technické parametry
Motor: 2x 45 W / 12 V
Baterie: 12 V / 10 Ah splňující normu CE
Rozměry (D x V x Š) 130 cm x 48 cm x 82 cm
Šířka sedaček: 2x 25 cm
Šířka sezení: 53 cm
Průměr kol: 25 cm
Šířka kol: 10 cm
Výška nášlapu od země: 20 cm
Hrana karoserie po otevření dveří: 32 cm
Váha: 30 kg
Nosnost max. 40 kg
Rychlost:  3-5 km/h (dle zařazené rychlosti)
Dálkové ovládání: ANO (2.4G)
MP3, USB, TF(SD) vstup: ANO
Nabíječka: 220V / 12V / 1000 mA splňující normu CE, EMC
Doba provozu (při plném nabití): 1-2 h
Doba nabíjení (při úplném vybití): 8-12 h při úplném vybití
Bezpečnostní pás:  Ano (2)
Počet míst k sezení: 2
Určeno pro: Děti od 3 do 8 let

 

Upozornění:

Jelikož se jedná o rozměrné zboží, jsou vozítka dodávána v rozloženém stavu. Sestavení autíčka není ale vůbec nic obtížného a zvládne jej každý. K sestavení Vám pomůže detailní foto návod v češtině, ve kterém je krok za krokem popsáno jak postupovat. 

Součástí balení každého elektrického vozítka je i nabíjecí baterie a originální nabíječka.

Na všechny typy vozítek máme náhradní díly skladem. Vzhledem k velkému množství druhů a jejich kompatibilitě, dodáváme tyto díly pouze na naše vozítka zakoupená u nás. Pro naše zákazníky dodáváme náhradní díly za zvýhodněné ceny.

Odesíláme v kartonu 133 x 76 x 52 cm / 36 kg.

Český fotonávod k sestavení dětského elektrického autíčka Volkswagen Transporter Samba Bus. 

Další informace si můžete prohlédnout v souboru po kliknutí zde. (velikost: 2831 kB)
 • Váš e-mail nebude u dotazu uveden.
 • i

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Položit otázku
0*
0%
Nehodnotil žádný zákazník
 • 5*
  0%
 • 4*
  0%
 • 3*
  0%
 • 2*
  0%
 • 1*
  0%
 • Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.
 • 100%

Zavřít