TOP 5 nejoblíbenějších hraček zvolených samotnými dětmi

Podívejte se na 5 nejoblíbenějších hraček z našeho výběru, které vybraly a zhodnotily samotné děti.

TOP 5 nejoblíbenějších hraček pro děti

Přemýšlíte o ideálním dárku, který si vaše ratolesti doslova zamilují? Mrkněte na 5 nejoblíbenějších hraček z našeho výběru, které zvolily samy děti!

 

Zlatá hvězdička1. Dvoumístné elektrické autíčko Exploder 

Dvoumístné elektrické autíčko Exploder

Děti si jízdu ve dvou opravdu oblíbily. TOP 1. nejoblíbenější hračkou je tento elegantní sporťák a to díky své dvoumístné sedačce a výkonným motorům, které umožňují jízdu i na nerovném či kluzkém povrchu i při jízdě dvou dětí. A když už si pořádně zajezdit, tak s pořádnou hudbou! K autíčku je možné připojit vlastní MP3 přehrávač a děti tak mohou poslouchat svou oblíbenou muziku. Exploder je dostupný i v černém provedení.

 

 

Stříbrná hvězdička2. Trampolína s ochrannou sítí 366 cm 

Zahradní trampolína s ochrannou sítí 366 cm

 

Zaskotačit na trampolíně nikdy neomrzí, a to dokonce ani dospělé. Děti si zasportují a užijí si spoustu zábavy i adrenalinu. Trampolína o průměru 366 cm (12FT) je svými rozměry pro menší děti zcela dostačující. Mezi staršími dětmi je ale ještě více oblíbená trampolína 427 cm (14 FT) - konec konců, čím větší trampolína, tím větší zábava!

 

Bronzová hvězdička3. Elektrické autíčko pro děvčátka džíp Happy ride

Elektrické autíčko pro děti

Na své si přišli nejen kluci, ale i holky. Díky roztomilému designu a senzační výbavě je TOP 3. nejoblíbenější hračkou pro děti  roztomilý teréňáček, který potěší všechny malé řidičky. Autíčko je určené pro děti od 3 do 6 let. Díky snadnému systému ovládání nedělá řízení problémy ani začínajícím řidičkám. Pro holčičky, které si na samotné řízení samy netroufnou je vozítko možné ovládat dálkovým ovladačem.

 

 

 

4. Obří plyšový bílý tygr

Plyšový tygr, 200 cm

Tento dvoumetrový bílý tygr je podle chlapců i děvčátek jedničkou mezi plyšáky. Perfektně vhodný na mazlení či vystavení. Děti si ale také mohou vybrat klasického oranžového tygra.

 
 
 

 
 

5. Dětská skluzavka 3v1 s houpačkou a košem

Dětská skluzavka a houpačka

 

Pátou nejoblíbenější hračkou je tato skluzavka 3v1. Skvěle zpracovaná sestava zahrnuje skluzavku, závěsnou houpačku a koš na házení. Mohou na ní tak dovádět tři i více dětí. Jestli děti něco opravdu milují, pak je to dovádění s kamarády!