Elektrická autíčka, dětské čtyřkolky a motorky - hračky nové generace

Modre-BMW-x6 (5).jpg
Doba jde kupředu a stejně tak to platí i pro hračky. Vylepšení po technické stránce přináší kromě maximálního zážitku z jízdy i kladný dopad na rozvoj dětí.

Dětská vozítka tu s námi byla, jsou a pravděpodobně ještě nějakou tu dobu budou. Snad každý chlapec si jako malý přál mít vlastní jezdítko, které by mu kamarádi záviděli. Ať už to byla tatrovka, odrážecí motorčička nebo šlapací traktůrek, jízda na vozítku dokázala udělat i ze všední procházky neobyčejné dobrodružství. Hračky tohoto typu provází životy dětí již po desetiletí. Princip je stále stejný, zábava je nyní ještě větší.

Vozítka pro děti jako vozítka pro dospělé

Dnešní vozítka pro děti, přes elektrická autíčka, motorky, dětské čtyřkolky či traktůrky, jsou opatřená světelnými a zvukovými efekty, výkonnými elektrickými motory, MP4 přehrávači, FM rádii a jejich vzhled je téměř k nerozeznání od reálných vozidel známých světových výrobců jako BMW, Mercedes-Benz, Range Rover, Lamborghini a další. Aby se vozítka ještě více přiblížila reálným modelům, jsou lakovaná a stříkaná metalízou.

Dětská elektrická motorka BMW Dětské elektrické autíčko BMW i8Dětská elektrická čtyřkolka

 

Rozvoj dítěte

Vylepšení po technické stránce přináší kromě maximálního zážitku z jízdy i kladný dopad na rozvoj dětí. Pří řízení se děti musí soustředit na pedál, řazení, směr a zbylé ovládací prvky, díky čemuž dochází k podpoře vývoje reflexů a logického myšlení. Pro ty nejmenší řidiče, kteří si na samotné řízení ještě netroufnou, jsou vozítka opatřená i dálkovým ovládáním. 

ovládací prvky autíčka

Jestli děti něco chtějí mít, je to to, co mají dospělí… v dnešním světě nekonečného množství automobilů, s kterými se děti setkávají každý den ale nemohou je řídit, se z dětských vozítek stává ideální dárek pro chlapce i děvčátka.

 

Koupit zboží