Nové rotační mopy na podlahu - vytřeno za minutku!

Mop na podlahu.jpg
Dejte sbohem dnům strávených únavným vytíráním. S tímhle je úklid hračka.

Znáte to - strávili jste již celé dopoledne klečením na kolenou, neustálým shýbáním se a ručním přemácháváním špinavého hadru, ale podlaha se stále ne a ne zdát dokonale čistá. Když už toho máte plné zuby, omotáte hadr jednoduše kolem koštěte, ale nakonec stejně skončíte na kolenou, jelikož vytření těžko dostupných míst a rohů je v tomto případě problém. Dny strávené únavným úklidem jsou naštěstí již minulostí. Přichází nově vylepšené profesionální rotační mopy 360°

Rychle, snadno a více 

S rotačním mopem snadno a rychle vyčistíte i větší plochy, a to bez velké námahy. Díky své konstrukci si mop hravě poradí i s těžko dostupnými místy jako například pod nábytkem nebo v rozích. Nové modely navíc přináší oproti starším generacím úklidových mopů řadu předností a vylepšení.

Úklidové rotační mopy na vytírání

Starší mopy či klasické hadry na podlahu nejsou schopné setřít zcela všechen nepořádek a po každém vymáchání ve vodě po sobě na podlaze stejnak zanechávají nečistoty. Nově vylepšené modely s hlavicemi s vysoce absorpčními mikrovlákny podlahu dokonale setřou a zároveň jdou i snadno vymáchat a vyždímat.

Hlavice rotačního mopu na podlahu

Pro pohodlnější ždímání je vlákna možné vysoušet stlačením rotační tyče pohybem nahoru a dolů nebo klasicky nožním pedálem. U specifických modelů je madlo tyče upravené, aby příjemněji sedlo do rukou a s tyčí se pak snáze manévrovalo při vytírání pod nábytkem. Odstředivý koš je oproti starším verzím mopů větší a vlákna maximálně vysuší. Vylepšený rotační mechanismus je zároveň značně odolnější a zesílený pedál byl navržen tak, aby vydržel i hrubší zacházení. Objem nádoby na vodu byl navýšen na 10 litrů a zároveň k ní byl vestavěn i dávkovač saponátu. Nádoba je nyní také opatřená výpustnou zátkou.

Hlavice rotačního mopu na podlahuRotační mop s pedálemTyč k rotačnímu mopu na podlahuNádoba k mopu na podlahu

 

Mopy Vám šetří čas i peníze

Hlavním cílem vylepšených rotačních mopů je pohodlnější úklid bez věčného shýbání a ručního ždímání špinavého hadru. Během chvíle máte podlahu dokonale čistou a ihned suchou i v těch nejnedostupnějších místech. Dejte sbohem dnům stráveným únavným vytíráním!

 

KOUPIT Rotační mop